Do dyspozycji Gości oddajemy łącznie 8 pokoi.

Cztery przestronne, komfortowo urządzone pokoje trzyosobowe:

Pokój nr 1 – wyposażony jest w duże łoże małżeńskie oraz pojedyncze łóżko, stoliki nocne ze stylowymi lampkami; szafę na ubrania oraz skrzynię; stół i eleganckie krzesła; lodówkę oraz telewizor, lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Wyjątkowy charakter podkreślają atłasowe narzuty oraz nietuzinkowe obrazy.

Pokój nr 2 – wyposażony w duże łoże małżeńskie oraz pojedyncze łóżko, stoliki nocne ze stylowymi lampkami; szafę na ubrania oraz skrzynię; stół, eleganckie krzesłami , fotel; lustro i telewizor. Łazienka z narożnikową kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Subtelna, jasna kolorystyka daje temu wnętrzu poczucie harmonii i spokoju.

Pokój nr 3 – posiada duże łoże małżeńskie oraz wygodną 2-osobową kanapę; stoliki nocne z gustownymi lampkami; stół, krzesła i fotel; duże lustro i telewizor. Łazienka wyposażona jest w okrągłą, narożnikową kabinę prysznicową, suszarka do włosów. Naturalny kolor jasnego drewna mebli i sufitu dodaje temu pokojowi górski charakter.

Pokój nr 4 – wyposażony w duże łoże małżeńskie oraz pojedyncze łóżko; stoliki nocne z lampkami, okrągły stolik z krzesłami; duże lustro i telewizor. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Wyselekcjonowane obrazy i lampy tworzą tutaj przyjazną, domową atmosferę.

Na drugim piętrze znajdują się mniejsze pokoje, jednak w trosce o komfort i wygodę naszych Gości zadbaliśmy, aby niczego w nich nie brakowało.
Zagospodarowaliśmy więc w każdym z nich miejsce na małą, ale prywatną łazienkę.

2-osobowy pokój nr 5 – wyposażony został w łóżko małżeńskie, stolik nocny, lampkę nocną, stolik z krzesłami oraz fotel; komodę oraz osobne pomieszczenie na ubrania; telewizor i lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów.

2-osobowy pokój nr 8 – posiada dwa pojedyncze łóżka, okrągły stolik, krzesła oraz fotel; komodę oraz osobne pomieszczenie na ubrania; telewizor i lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów.

2-osobowy pokój nr 9 – wyposażony w dwa pojedyncze łózka, stolik nocny; okrągły stolik, krzesła; komodę oraz osobne pomieszczenie na ubrania; telewizor i lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów.

1-osobowy pokój nr 10 – z pojedynczym łóżkiem, stolikiem nocnym, stylową lampką; okrągłym stolikiem, krzesłami; szafką, lustrem i telewizorem. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Pokój ten ma unikatowy charakter idealny dla górskich wędrowników poszukujących niestandardowych, urokliwych miejsc na wypoczynek.

Cennik:
  • Pokój  1 – osobowy – 100,00 PLN/doba
  • Pokój 2 – osobowy – 160,00PLN/doba  
  • Pokój 3 – osobowy – 240,00PLN/doba                                                          
  • Pokój 4 – osobowy – 240,00PLN/doba

Minimalny pobyt to 2 doby, istnieje możliwość  zamówienia śniadania w dodatkowej cenie 20 zł./osobę.

Powyższe cenniki obowiązują do dnia 03.01.2019r., z wyjątkiem Wielkanocy, Weekendu Majowego, Weekendu Czerwcowego, Bożego Narodzenia,  oraz pobytu Sylwestrowego.

Do ceny doliczana jest opłata miejscowa 2,20PLN/doba

*Rozliczenie za pobyt w momencie przybycia do Willi.