Do dyspozycji Gości oddajemy łącznie 8 pokoi.

Na pierwszym piętrze znajdują się trzy przestronne, komfortowo urządzone pokoje trzyosobowe oraz jeden czteroosobowy:

Pokój nr 1 – wyposażony jest w duże łoże małżeńskie oraz pojedyncze łóżko, stoliki nocne ze stylowymi lampkami; szafę na ubrania oraz skrzynię; stół i eleganckie krzesła; lodówkę oraz telewizor, lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Wyjątkowy charakter podkreślają atłasowe narzuty oraz nietuzinkowe obrazy.

Pokój nr 2 – wyposażony w duże łoże małżeńskie oraz pojedyncze łóżko, stoliki nocne ze stylowymi lampkami; szafę na ubrania oraz skrzynię; stół, eleganckie krzesłami , fotel; lustro i telewizor. Łazienka z narożnikową kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Subtelna, jasna kolorystyka daje temu wnętrzu poczucie harmonii i spokoju.

Pokój nr 4 – posiada duże łoże małżeńskie oraz wygodną kanapę; stoliki nocne z gustownymi lampkami; stół, krzesła i fotel; duże lustro i telewizor. Łazienka wyposażona jest w okrągłą, narożnikową kabinę prysznicową, suszarka do włosów. Naturalny kolor jasnego drewna mebli i sufitu dodaje temu pokojowi górski charakter.

Pokój nr 3 – wyposażony w duże łoże małżeńskie oraz dwa pojedyncze łóżka; stoliki nocne z lampkami, okrągły stolik z krzesłami; duże lustro i telewizor. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Wyselekcjonowane obrazy i lampy tworzą tutaj przyjazną, domową atmosferę.

Na drugim piętrze znajdują się mniejsze pokoje, jednak w trosce o komfort i wygodę naszych Gości zadbaliśmy, aby niczego w nich nie brakowało.
Zagospodarowaliśmy więc w każdym z nich miejsce na małą, ale prywatną łazienkę.

Pokój nr 5 – wyposażony został w łóżko małżeńskie, stolik nocny, lampkę nocną, stolik z krzesłami oraz fotel; komodę oraz osobne pomieszczenie na ubrania; telewizor i lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów.

Pokój nr 8 – posiada dwa pojedyncze łóżka, okrągły stolik, krzesła oraz fotel; komodę oraz osobne pomieszczenie na ubrania; telewizor i lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów.

Pokój nr 9 – wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stolik nocny; okrągły stolik, krzesła; komodę oraz osobne pomieszczenie na ubrania; telewizor i lustro. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów.

Pokój nr 10 – z pojedynczym łóżkiem, stolikiem nocnym, stylową lampką; okrągłym stolikiem, krzesłami; szafką, lustrem i telewizorem. Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów. Pokój ten ma unikatowy charakter. To idealna propozycja dla osób lubiących górskie wędrówki i  poszukujących niestandardowych, urokliwych miejsc na wypoczynek.